O wydawnictwie

Wydawnictwo Bez Maski to tradycja rzetelnej literatury popularnonaukowej z obszarów psychologii, zarządzania i edukacji. Powstało jako spuścizna po szeroko znanym Czytelnikowi wydawnictwie Moderator, które zasłynęło na rynku serią Biblioteka Moderatora. Podstawowym celem „Biblioteki Moderatora” jest dostarczenie rzetelnej wiedzy o tym, jak rozwijać praktyczne umiejętności społeczne w kontaktach z ludźmi. Początkowo miała być biblioteką dla trenerów i HR, powstała bowiem jako uzupełnienie działań przy firmie szkoleniowej, z czasem stała się Biblioteką każdego Czytelnika, któremu zależy na docieraniu do publikacji sprawdzonych i rzetelnych.

W tej serii Czytelnik znajdzie pozycje, w których poruszane są takie zagadnienia jak: negocjacje, rozwiązywanie konfliktów, podejmowanie decyzji, skuteczna autoprezentacja, radzenie sobie z emocjami, funkcjonowanie w świecie relacji interpersonalnych i zmieniających się wpływów oraz wiele innych – przydatnych zarówno w pracy zawodowej jak i w codziennym życiu.

Oferta czytelnicza zawiera tytuły popularnonaukowe z obszarów psychologii, zarządzania i edukacji. Polecamy je wszystkim, a w szczególności menedżerom, negocjatorom, handlowcom, trenerom biznesu.

TO KSIĄŻKI, KTÓRE WARTO CZYTAĆ!